‫با استفاده از Seed4.Me VPN در ایران – به زبان فارسی کمک بگیرید

‫ما شرایط ایران را درک می کنیم و سعی می کنیم دسترسی رایگان VPN را برای کاربران خود در آنجا ارائه دهیم. اما همانطور‫ که می دانید اتصال به VPN در ایران هیچ وقت آسان نبوده و این روزها سخت تر شده است، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا‫‫ از ممنوعیت عبور کرده و سرویس خود را در آنجا کار کنیم.‫

‫اگر هنوز با ما حساب کاربری ندارید، می‌توانید با دنبال کردن این مراحل ساده یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید:

‫این پیوند را در مرورگر خود باز کنید: https://s4m.xyz/users/register

‫ایمیل خود را وارد کنید (این ورود شما خواهد بود) و یک رمز عبور را دو بار وارد کنید.

‫روی دکمه ثبت کلیک کنید.

‫آدرس ایمیل خود را با فشار دادن دکمه سبز بزرگ “Confirm Your Email” در نامه “Welcome to Seed4.Me” که برای ‫‫‫شما ارسال کردیم تأیید کنید.

‫برای استفاده از پیشنهاد رایگان VPN ما با ما تماس بگیرید. ✉️ می‌توانید مستقیماً از طریق ایمیل در [email protected]، ‫در داخل برنامه با استفاده از دکمه پشتیبانی یا در وب‌سایت ما با ما تماس بگیرید: https://s4m.xyz/pages/support

نمی توانید وصل شوید؟ چگونه VPN را در ایران کار کنیم؟

‫متاسفم که می گویم، اما اتصال به VPN در ایران هرگز آسان نبوده است. و به دلیل شرایط فعلی، ایران شروع به محدود کردن ‫‫شدید اینترنت، فیلتر کردن ترافیک VPN و مسدود کردن سرورهای VPN ما کرد. اکنون، ما از این مشکل آگاه هستیم و در ‫تلاش هستیم تا آن را در اسرع وقت برطرف کنیم.

‫‫در حال حاضر و برای اتصال به VPN در ایران از طریق اپلیکیشن Seed4.Me VPN، لطفاً مراحل زیر را دنبال کنید:

حالت سایه را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه اتصال به مدت چند ثانیه (برنامه موبایل) یا در تنظیمات عمومی (کاربر ‫دسکتاپ) فعال کنید.

یکی از این کشورها را از لیست انتخاب کنید (ممکن است از کاربری به کاربر دیگر متفاوت باشد و کشورهای دیگر نیز ممکن ‫است کار کنند).

  • کشور کره
  • هندوستان
  • مجارستان
  • کشور پرتغال
  • اسلوونی
  • سوئیس

‫دکمه اتصال را کلیک کنید/فشار دهید!

‫اگر حتی با استفاده از حالت سایه نمی توانید به VPN متصل شوید، لطفاً سعی کنید از لیست به کشورهای مختلف متصل شوید و از منبع اینترنتی دیگری (3G/4G/WiFi/Ethernet) استفاده کنید، یا در صورت امکان، ارائه دهنده خدمات اینترنت را‫ ‫تغییر دهید.

‫اگر انگلیسی و فارسی می دانید و می خواهید به ما کمک کنید، به آدرس [email protected] ایمیل بزنید

×
Limited Offer